@lex

Jestem, żyję chwilą, chociaż marzą mi się studia stomatologiczne i podróże po świecie…


Sierpień, 2012 – spotkanie, zdjęcia i co “może założymy bloga?”.
@lex to uśmiechnięta 15-latka, czasem dziwna, czasem normalna (what?!), czasem mająca pomysły, czasem nudząca się przed komputerem. Nierozłączna z muzyką, która w jej sercu jest od 7 roku życia. Gra, czasem śpiewa, gada jak najęta. Przy każdej scenie w filmie krzyczy “ja tam kiedyś pojadę”. Tak… Jej marzenie to zostać ortodontką oraz podróżować w różne zakątki świata. Chciałaby jeszcze uczyć się we Wrocławiu, a późnej może wyjechać do Paryża i siedząc na balkonie z widokiem na wieżę Eiffla, pijąc late i zajadając się czekoladowym croissant’em myśleć “a dzisiaj post będzie o…”.

Od 2012 zakochana w blogowaniu, które sprawia jej niesamowitą radość. Jeszcze nie wie o czym pisze, ale ma jakieś plany i nadzieję na zrealizowanie ich. Blog chciała ze stylizacjami, ale z czasem wyszło, że nauka czasu dużo pobiera – trzeba za nią płacić, czasem przeznaczonym na zdjęcia. Postanowiła zająć się wszystkim co ją inspiruje, czyli… całym światem! Nie ma określonych ulubieńców. Kocha piosenki, kocha kosmetyki, kocha biżuterię, pomidorówkę mamy i ogórkową w weekendy, zachwyca się kotami, chociaż żadnego nie ma, chce pojechać na wycieczkę do Paryża, kupić sobie lustrzankę i buty od znanego projektanta. Wacha się między francuskim a łaciną, nie cierpi matmy oraz fizyki, ale jakoś ją znosi i nieźle jej to idzie.

Z dzieciństwem, od dzieciństwa idzie życiem z zielonymi oczkami i zaciętymi ustami, które uwielbiają się uśmiechać. Kocha wszystko co można zjeść, niestety tego po niej nie widać. Z jednej strony chciałaby już być dorosła, ale z drugiej… Przecież nie zostawi swojej idiotycznej klasy, którą kocha, a z drugiej strony nie cierpi, przecież nie zostawi bloga, rodziny, przyjaciół, luźnego ubioru i tego, że na zdjęciach może być sobą, nawet udawać modelkę z Victoria’s Secret. Wie, że jest totalnie inna, że kocha lato, bo dopiero wtedy widać co lubi nosić. Wie, że jest sobą i pisze bloga, czytasz go?

Chcesz się z mną skontaktować?