Black outfit

Witajcie! Czy Wam też mijają wakacje tak szybko jak mi? Nim się obejrzę minie lipiec, a potem sierpień to już z górki zleci. Tak naprawdę mam tyle czasu, ale równocześnie brak wolnej chwili. Muszę chyba zacząć planować sobie dzień, albo wstawać trochę szybciej to będzie go więcej. Wiadomo miałam parę dni lenia i oglądania swojego ukochanego serialu przez cały dzień. Jednak szybko przeminęły i wróciłam do swojego zabieganego życia. Co jest w tym wszystkim najlepsze? Nawet w wakacje mój mózg nie odpoczywa, ponieważ w każdy wtorek i czwartek wysilam się i ciężko myślę na dodatkowych lekcjach z chemii, które potrafią trwać 2h. Oprócz tego miałam postanowienie: zapisać się na siłownię. Wykupiłam karnet open i uczęszczałam na nią przez miesiąc. Powiem Wam w sekrecie, że jeszcze nigdy się aż tak bardzo nie zmotywowałam jak ostatnio. Na duchu podtrzymywała mnie moja przyjaciółka i razem dążyłyśmy do naszego celu. Wiadomo przed nami jeszcze wiele pracy, aby były zadowalające nas efekty. Jednak muszę pamiętać, że w życiu nie ma nic za darmo i wkładam w to wiele wysiłku. Nie zrezygnuję tak łatwo. Jakoś po dwóch tygodniach przyzwyczaiłam się do chodzenia na siłkę i to dawało mi mega dużo energii i szczęścia po zrealizowanym treningu. W sierpniu wykupię drugi karnet. Na razie nie mogę, ponieważ jadę na wakacje. Staram się jednak poćwiczyć coś w domu, albo idę pobiegać, bo szkoda mi tego do czego już doszłam.  Zawsze jest jakaś opcja na wykonanie treningu.

Teraz trochę mniej o życiu i bardziej o modzie <3. Na zdjęciach jest propozycja mojej letniej stylizacji, która jest oczywiście w moim ulubionym kolorze. Ja lubię klasykę, dlatego na lato najlepsze są krótkie top cropy, które pasują nam tak naprawdę do wszystkiego. Ja mam takich wiele i bardzo je lubię. Swój prążkowany top połączyłam z wysoką spódnicą z frędzlami, która zakryła mi wszystkie niedoskonałości. Do jednolitego outfitu musiałam włożyć złote sleep ony, które trochę zmieniły kolorystykę. Właśnie takie proste połączenia lubię najbardziej. Na zdjęcia piękny, rozświetlający makijaż wykonała Kamila Wojciechowska. Tutaj możecie zobaczyć więcej jej prac- makeupbykamilawojciechowska. Zachęcam do polubienia jej stronki jeżeli jeszcze tego nie robicie, bo kiedyś ta dziewczyna może nas zadziwić <3 <3 <3 Zdjęcia, które możecie oglądać zrobił oczywiście niezastąpiony Marek Nobis ze stronki- MarekNobisPhotography. Mam nadzieję, że post Wam się spodoba, zachęcam do komentowania i oglądania.

Pozdrawiam, Michela

IMG_5064 IMG_5072 IMG_5086 IMG_5088 IMG_5141 IMG_5161 IMG_5109 IMG_5111 (1) IMG_5167 IMG_5178 IMG_5170

spódnica- Reserved// sleep on- Bershka// top- H&M//

Choker, który mam na sobie to tak naprawdę sznurówka, ale na pewno znajdziecie takie na allegro i na innych podobnych stronkach internetowych.

Jedna myśl na temat “Black outfit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *