Inspiration

Hej Wszystkim! Czy Wy też macie tak samo jak ja, że oglądacie te wszystkie zdjęcia na tych facebookach, instagramach, innych portalach społecznościowych i zastanawiacie się jak to jest możliwe, że tyle osób ma takie ładne zdjęcia tylko nie Wy. Ja jeszcze nie poznałam takiej recepty, żeby zrobić super inspirujące zdjęcie, no ale od czegoś trzeba zacząć. Na swoje 18-ste urodziny dostałam komplet z Calvina Kleina: bokserki i top. Śpiąc u swojej przyjaciółki Nat pomyślałam, że rano postaramy się zrobić fajne zdjęcie. Możecie sami ocenić, czy nam się to udało. Foty robione były iphonem dlatego nie mają jakiejś super rozdzielczości. Jestem na nich kompletnie bez makijażu, bo to w sumie nie o to chodziło, żeby pięknie wyglądać. Inspiracją były wszystkie te zdjęcia, na których dziewczyny mają bieliznę z CK zwłaszcza Kendall Jenner.

Wy tym poście chciałabym Wam opisać trochę swoje ulubione instagramowe konta, na które zaglądam codziennie. Więc tak są to: @gigihadid, @kendalljenner, 2 modelki najbardziej rozpoznawalne na całym świecie. Uwielbiam ich styl i zdjęcia, które dodają. Kolejne to siostry Zielasko: @alicezielasko, @magdalenazielasko. Ich tablicę cechuje prostota, ale też idealna kompozycja. Obserwuję także wszystkie modelki z Victorii Secret. Nie mogłoby też zabraknąć blogerek pochodzących z Polski: @maffashion, @jemerced, @weronikazalazinska, itd. Polecam także: @kenzas, @angelicablick, @keller_rose, @sincerelyjules, @skoplijaksuzana. Jest jeszcze wiele, wiele więcej osób, które śledzę, ale bez sensu wymieniać ich wszystkich w jednym poście.
Jeżeli wejdziecie na mój profil @majkelaaaa, to możecie zobaczyć więcej moich zdjęć i osób które followuje. Serdecznie zapraszam.

photos by Natalia Ignatowicz

16 myśli na temat “Inspiration

  1. Bez urazy, ale do takich fotek to trzeba miec fajną figurę aby kogoś inspirować, bo co tu ma inspirować jak wyglądasz jak większość, niećwiczących dziewczyn 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *