Zima coraz bliżej…

Dawno mnie tu nie było, ale niestety – szkoła do czegoś zobowiązuje. Na razie jednak i tak jestem z siebie dumna, bo w jako taki sposób ogarniam wszystkie obowiązki i z niczym nie zalegam. Dość zabawna jest myśl, że już 1,5 miesiąca chodzę do szkoły, a z nową klasą znam się tak, jakbym znała ją już od kilku lat. Ahh czas szybko leci 😀 Odliczam tygodnie do wakacji, a przede wszystkim do wiosny, bo niestety zima nie jest dla mnie. Wolę umierać z upałów, niż telepać się z zimna – kto też tak ma?
Dzisiejsze zdjęcia są tylko po to, aby tekst się Wam lepiej czytało 😉 Nie miałam ochoty tworzyć dla Was wymyślnej stylizacji, więc narzuciłam na siebie tylko moją ulubioną ostatnimi czasy bluzę z misiowego materiału. Jak Wam się podoba?
bluza – KLIK | bluzka – KLIK

42 myśli na temat “Zima coraz bliżej…

  1. Cześć Ola,
    Od bardzo długiego czasu śledzę twój kanał na youtubie, bloga czy instagrama. Jesteś bardzo śliczną i przesłodziutką dziewczyną. Sama chciałabym nagrywać na youtube'a, ale nie mam chyba tyle odwagi. Jak to zrobiłaś? Bałaś się krytyki?W jakim programie przerabiasz filmiki?
    Pozdrawiam Ksymenka ��
    P.S Chciałabym się z Tobą zaprzyjaźnić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *