Moje top 5 bogów

Hejj 😉 Pomyślałam, że w dzisiejszym poście mogłabym pokazać Wam moje ulubione blogerki. Może znacie i obserwujecie te blogi, ale ja je oglądam codziennie i czekam tylko na nowe posty lub zdjęcia, bo są po prostu świetne. No to zaczynamy:

Jako pierwszy blog: 
Uważam, ze wszystkie zdjęcia są śliczne, że blog jest bardzo ładnie zaprojektowany i zawsze są fajne stylizacje na zdjęciach. Kenza jest naprawdę prześliczna i kobieca. Można od niej podpatrzeć fajne stylizacje. 
Kolejny blog to: 
Jest to blog prowadzony przez Julię Kuczyńską, która jest zawsze uśmiechnięta i świetnie ubrana. Zaraża mnie swoją pasją do życia, które ją otacza. Możemy być dumni, że mamy takie świetne polskie blogerki. 
Kolejny jest blog norweski : 
Kocham ją za to, że jest taka prosta, nie wymyśla za bardzo i nie przesadza stylizacji. Zazwyczaj są one w kolorach stonowanych, np biały, czarny, brązowy itp. 
następny blog to: 
Kristina Bazan, która prowadzi tego bloga jest już bardzo sławna. Jej stylizację zazwyczaj składają się z ciuchów od Diora, Channel, Prady itp. Nie wszystkich stać na takie drogie rzeczy, ale pamiętajmy, że zawsze możemy zobaczyć, co się dzieje teraz w świecie mody i poszukać tańszych odpowiedników. 
następny blog to: 
Chiara to już jedna z najbardziej najpopularniejszych blogerek na świecie, a swoją przygodę z blogiem zaczęła 5 lat temu. Zazdroszczę jej tego, że tyle osiągnęła i teraz dużo podróżuje.
to są moje ulubione blogi, które jak już wcześniej wspominałam odwiedzam codziennie i czekam na posty. 
Ogólnie to obserwuje dużo innych blogów w tym też polski. Więc jeśli spodoba Wam się ten post i będziecie chcieli więcej o moich ulubionych blogerach to piszcie w komentarzach, to zrobię kolejnego posta na ich temat. 

mój instagram: KLIK
mój snapchat: majkelaaaa

20 myśli na temat “Moje top 5 bogów

  1. Nie znam żadnego. Ale to raczej nie moja kategoria. Podobnie jak ten, tutaj zaglądam trochę z sentymentu, trochę z przekornej ciekawości, co się dzieje w tej innej części blogosfery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *