Nie warto się ograniczać!

Dzisiaj główną rolę gra kolorowa bluza w muffinki, z niby prostym napisem R.I.P DIET. Można się oczywiście tutaj odwoływać do słodyczy, czekolady i lodów, ale w dzisiejszym poście nie to chciałabym Wam przekazać. Zawsze lubiłam eksperymentować, zmieniać swoje stanowisko. Chyba kręci mnie podróżowanie… po życiu 🙂 Chociaż mam dopiero 15 lat i coraz częściej dostrzegam w oddali dorosłość, to jakoś nie chcę się zmieniać, ale też nie chcę się ograniczać. Naprawdę warto próbować! Później patrzymy na skutki i już wiemy czy wpływają one na nas pozytywnie, czy też negatywnie. Nigdy już nie wrócimy w to samo miejsce, ale możemy znaleźć się w jego okolicach lub zupełnie gdzie indziej! Skąd wiemy co nas jutro czeka? Ktoś wie? Ja (nie)stety nie. Znam jednak siebie i to jak postąpię, chociaż może jest inne rozwiązanie? Zawsze się jakieś znajdzie, tyle że nie potrafimy go jeszcze dostrzec.

bluza – KLIK | jegginsy – C&A | trampki – Cropp

44 myśli na temat “Nie warto się ograniczać!

 1. Masz rację! Nie musimy się spieszyć do dorosłości. Jeszcze tyle przed nami. Skąd mamy np. wiedzieć, że dostaniemy inną pracę, albo czy nasz talent pójdzie dalej do przodu? Nie wiemy. Ale nie trzeba się poddawać, trzeba brnąć na sam szczyt naszego celu. A naszym celem jest spełnienie marzeń, a przede wszystkim zrealizowanie ich po małych krokach.

  Pozdrawiam, http://piankaofstyle.blogspot.com

  1. Tato, ale nie chwal go tak, bo późnej myśli, że jest najlepsiejszym fotografem i mówi, że robi najlepsiejsze zdjęcia, a ja mówię jak do ściany, gdy chcę coś zmienić i później muszę wszystko kadrować haha ;D

 2. Świetna bluza. Była by dla mnie idealna.
  A co do postu to masz rację to masz całkowitą rację. Jeśli czegoś nie spróbujemy to nie będziemy wiedzieć czy jest to dla nas złe czy dobre i możemy wiele stracić. Czyli tak jak powiedziaś w jednym filmiku kto nie ryzykuje, nie pije szampana (?) haha.

  Pozdrawiam Karolina (grumpyy-blog)

 3. Śliczna bluza, widziałam ją już u wielu blogerek i wydaje mi się, że jest godna polecenia! 🙂

  W wolnej chwili zapraszam również do mnie. Spodoba Ci się – skomentuj lub zaobserwuj! 🙂
  sweeet-coookie.blogspot.com

 4. Super post Olu! :>
  Chciałym Cię spytać, czy zrobisz filmik o organizjacji dnia/tygodnia? Czy gdzies to zapisujesz (jak tak to bardzo szczegolowo, szczegolowo, czy tylko zapiszesz jakies hasło?) ? Czy po prostu układasz go w głowie? Mam taki problem bo sama musze jakos ułozyc swój plan na caały tydzień (napiety grafik i te sprawy :D)

  Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. <3

 5. Mam pewną uwagę dotyczącą zdjęć, zauważyłam, że zawsze na zdjęciach stoisz na środku patrzysz się na aparat i uśmiechasz. To nie wygląda dobrze, lecz przypomina trochę zdjęcie profilowe na facebooku 🙂 Spróbuj robić zdjecia w ruchu, jakieś odmienne od tych które są w niemal każdym poście. To nie był hejt tylko rada 🙂 na pewno widziałas blog maffashion, spróbuj zrobić coś podobnego, nie mówi ze mają byc odzwierciedleniem jej zdjęc, lecz radzę sie im przyglądnąć i robić je bardziej "profesjonalnie"

 6. Uwielbiam takie pozytywne posty ♥ W życiu nie zawsze wszystko się udaje, podejmujemy różne decyzje, zdarzają się komplikacje, ale nie można się tym zamartwiać! Trzeba próbować różnych rzeczy, cieszyć się każdym dniem i spełniać marzenia, a nie szlochać nad każdą jedną niedoskonałością 😉 Sama też niedawno pisałam notkę o szczęściu, zapraszam –> http://raspberrysuszi.blogspot.com/2014/09/cieszmy-sie-z-maych-rzeczy-bo-wzor-na.html

 7. Bardzo Cię lubię i uważam, że Twoje posty są mega pozytywne! To przyjemnie nastraja człowieka na następny dzień. Śledzę Cię na YT i czekam na Morning i Night Routine 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *