Chcemy być sobą

Dzisiaj post na temat tego, aby być przede wszystkim sobą. Idąc do szkoły boimy się często braku: akceptacji, koleżanek, kolegów. Często chcemy stać się kimś innym, aby się przypodobać. Powiem Wam, że granie kogoś innego nie jest dobrą sprawą. Nie można się wtedy czuć dobrze ze samym sobą. Każdy z nas jest inny, każdy z nas lubi coś innego. Jeżeli jesteśmy w tej samej szkole, to już znamy na pewno parę osób. Wiemy czy możemy im zaufać. Mamy swoich kolegów. Ale jeśli we wrześniu szliście do nowej szkoły tak jak ja, to wiecie, że wszystko zaczyna się od nowa. Może znacie parę osób, ale zmienia się i tak towarzystwo i otoczenie. Liceum to jest czas, kiedy zaczyna się poważna nauka, nowe przyjaźnie, imprezy, spotkania. Możemy poznać wtedy wspaniałych ludzi, z którymi będziemy czuć się swobodnie. Ja teraz staram się być po prostu sobą. Chcę, żeby ludzie lubili mnie za to jaka jestem i za to co lubię, a nie za to kogo udaję. Lepiej mieć jedną dobrą koleżankę niż tabuny fałszywych, od których nie uzyskasz pomocy w potrzebie. Pamiętajcie o tym! Warto być sobą. 
A zdjęcia, które możecie oglądać są efektem sesji zdjęciowej, na którą zostałam zaproszona przez pewnego dobrego, młodego fotografa. 
koszulka (selfie)- Primark / Spodnie- Bershka / air force 1- Foot Locker / koszulka (Brazylia)- Primark bransoletka- Świat spinek i gumek 
Więcej zdjęć możecie znaleźć na moim instagramie: instagram.com/Majkelaaaa

15 myśli na temat “Chcemy być sobą

  1. Super spodnie! Właśnie sama szukałam takich z wysokim stanem, ale w Bershce nic nie znalazłam 🙁 Racja, bycie sobą to podstawa! Udawanie kogoś innego, na dłuższą metę nie ma najmniejszego sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *