I came back

Właśnie wróciłam z wakacji! Bardzo długo nie było mnie na blogu, bo chyba przez miesiąc. Przepraszam za to, ale w domu byłam może przez 2 dni i miałam tylko czas na spakowanie się. W tym roku mogłam poznać jak wygląda życie na walizkach. Może kogoś to kręci, ale mnie zdecydowanie NIE. Tęskniłam już za domem, rodzicami, swoimi pieskami, znajomymi, miastem. Ale już jestem i obiecuje się poprawić i pisać więcej postów. Przez te dwa miesiące zwiedziłam: Bonn, Goslar, Berlin, Amsterdam, Dublin. Wszystkie te miasta są piękne, ale w Amsterdamie to się zakochałam. Jak jeszcze nie byliście, to naprawdę polecam.
Od 04.08.2014 do 14.08.2014 byłam na wymianie polsko niemiecko rosyjsko czesko izraelsko francuskiej.
Poznałam wspaniałe osoby, dowiedziałam się wiele o innych kulturach oraz dało mi to możliwość poprawienia swojego angielskiego a przy tym wiele zabawy. Na tej wymianie byłam między innymi z Zosią, którą możecie znać z bloga: www.zollly.blogspot.com/ Ogólnie to chyba nigdy nie zapomnę tych wakacji.

Parę dni temu doszła mi też nowa sukienka ze strony www.sheinside.com. Nie miałam okazji zrobić w niej jeszcze zdjęć, ale chce ją bardzo pokazać. Jak na razie pogoda nie jest dosyć ładna a mi brak fotografa.
Miałam pewne obawy co do tej sukienki, bo ma odkryte plecy i nie wiedziałam czy będzie pasowała. Ale chyba dobrze się zmierzyłam i jest okey. Sukienka jest w takim stylu co ja lubię. Chyba założę ją na rozpoczęcie roku szkolnego w nowej szkole, bo trzeba zrobić dobre pierwsze wrażenie o sobie. Dzisiaj tylko pokaże wam zdjęcia jak wygląda, a post ze stylizacją będzie kiedy indziej.

Sukienka – KLIK
Jeśli ktoś lubi zwiewne sukienki na lato to jest idealna. W następnych postach będzie można zobaczyć moje zdjęcia z wakacji. 

24 myśli na temat “I came back

  1. Śliczna sukienka. 🙂 Szkoda tylko, że przykryłaś posta Alex. Obie nie dodawałyście nic przez taki okres czasu, a dzisiaj nagle obie napisałyście posty. Przepraszam Cię bardzo, ale nie mogłaś poczekać do jutra?
    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *