Patrząc na świat przez… lustrzanki!

Jako, że jest lato, piękna pogoda, każdy ma doskonałe samopoczucie, nie ma się co martwić, że w naszym organizmie zabraknie endorfin. Jednak chyba lepiej zapobiegać niż leczyć, więc dzisiaj trochę o patrzeniu na świat przez różowe okulary (w moim przypadku przez lustrzanki ;)).
Na co dzień staram się być optymistką i z tego chyba jestem znana, że ciągle się uśmiecham. Nie jest jednak tak łatwo, bo na ulicy co chwilę widzimy osoby smutne oraz przygnębione. W przeciągu ostatnich miesięcy, może nie uwierzycie, ale zmieniłam się o 180 st. Nie jest to jednak aż tak widoczna zmiana zewnętrzna. Mówię tutaj raczej o stanie ducha 🙂 Wystarczyło przeczytanie trzech motywujących książek i tak jakoś, po malutku, człowiek zaczyna dostrzegać wcześniej nieznane mu rzeczy. Świat może nie tyle staje się piękniejszy, ale przynajmniej macie zajęcie na każdą sekundę, bo w Waszym umyśle jest totalny huragan! 
Kiedyś starałam się odpędzać niepasujące mi myśli, zapomnieć o nich. Teraz pozwalam im robić co chcą, bo wiem, że w końcu jakoś na mnie wpłyną. Pozytywnie czy negatywnie (chociaż w tym drugim przypadku i tak zazwyczaj efekt końcowy wychodzi na plus), jestem gotowa na wszystko! 
Żyjąc w szczęśliwym świecie gwarantuję, że będziecie z siebie w 100% zadowoleni. Często miewam coś takiego, że chciałabym cofnąć się do przeszłości i coś zmienić, ale po chwili mi przechodzi. Tłumaczę to sobie: Po prostu taka jestem i lepiej żeby ludzie znali mnie naprawdę 🙂  
koszulka – KLIK | spodenki – H&M | okulary – Choies.com | pierścionek – Stradivarius | trampki – Converse

49 myśli na temat “Patrząc na świat przez… lustrzanki!

  1. Super post! Jak się go czyta to od razu się człowiek uśmiecha 😀 Ślicznie dobrana stylizacja <3 pamiętasz może jakie to były te 3 książki które Cię tak zmotywowały?

  2. Świetny post, fakt, kilka motywujących, nawet nie książek, a zdań, wystarczy aby dostrzec rzeczy wcześniej dla nas nie widzialne. 🙂
    Piękne zdjęcia 🙂

    sylwiaa-m.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *