Ja chyba jednak chcę wrócić do szkoły ;D

Pewnie Was zaskoczę – mam wakacje! Niestety zbytnio mi to nie pomaga. Myślałam, że z pierwszym dniem wolnego natchnie mnie nowe życie, a notki będą pojawiać się częściej. Jak się okazało, zaczęło być jeszcze leniwiej niż w czasie szkoły. Jestem w trakcie planowania, co przez najbliższe dwa miesiące będę robić i jak na razie… marnie mi idzie :/ Przynajmniej powoli wracam do ćwiczeń – już wszedł codzienny trening (tym razem biorę się za mięśnie brzucha!), a za kilka dni, kiedy tylko poprawi się pogoda, pobiegam. Fanką biegania nie jestem, ale ostatnim razem świetnie się bawiłam, więc może znajdę kogoś do towarzystwa! 
Dzisiaj, pełna poświęcenia, wybrałam się za miasto na przejażdżkę rowerową. Nie było łatwo! Przez cały czas piętrzyły się nade mną ciemne chmury – w każdej chwili byłam gotowa wskoczyć na rower i uciekać na najbliższy przystanek, gdzie znalazłabym kawałek jakiegoś dachu. Pogoda się jednak zlitowała, a Ola sucha mogła wrócić do domu. Mam nadzieję, że zdjęcia jakoś wyszły. Niedługo skombinuję coś lepszego, niestety teraz musicie zadowolić się statywem i samowyzwalaczem 😀
Ps. Zauważyliście coś innego w moim wyglądzie? 😉

51 myśli na temat “Ja chyba jednak chcę wrócić do szkoły ;D

 1. Dziwnie się teraz na ciebie patrzy, gdy nie masz aparatu na zębach, haha. Już się przyzwyczaiłam do twoich "walizek na zębach" jak to mówi kuzynka mojej przyjaciółki.

 2. O kurczę! Jakbyś nie wspomniała by czegos poszukać nowego w twoim wyglądzie to bym sie nie skapnęła!
  Pięknie Ci z aparacie i bez!

  Zapraszam do siebie!:

  Miichalina.blogspot.com

 3. Tak,pogoda rzeczywiście nie jest najlepsza, ale zawsze można się pocieszyć tym,że NIBY ma być ładnie.

  Zostawiam tutaj adres swojego bloga i mam nadzieję, że go odwiedzicie.

  wwakeeup.blogspot.com

  Nie mogłam przesłać linka bo jestem na tel.

 4. nie masz aparatu, to na pewno! no i może coś innego z włosami.. sama nie wiem. Planuj wakacje, planuj! ja też chcę wrócić do ćwiczeń.. od dzisiaj ćwiczę! zrób jakiegoś posta o ćwiczeniach, może jeszcze bardziej mnie to zmotywuje. Pozdrawiam! <3
  maania-blog.blogspot.com

 5. Też uwielbiam jeździć na rowerze! ^^ Tak jak pisałam na youtubie, masz teraz przepiękny uśmiech! ^^
  Nominowałam Cię do Liebster Blog Award. Pewnie i tak nie odpowiesz, ale piszę tak dla zasady. 🙂 Jakby coś – szczegóły na blogu.
  Pozdrawiam serdecznie!

  nasziherbatkiswiat.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *