Wiosna – cieplejszy wieje wiatr !

Z okazji świąt Wielkanocnych chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze: dużo zdrowie, szczęścia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, świąt spędzonych w gronie rodzinnym, i czego tylko sobie marzycie i życzycie.

Święta już prawie mijają, a ja coraz bardziej się denerwuję, bo egzaminy – utrapienie każdego gimnazjalisty 🙁 Ale napisze i będę miała już z głowy. Po gimnazjum planuję iść do ogólniaka na profil biol-chem. W przyszłości chciałabym zostać lekarzem lub dentystą/ortodontą.
Przed świętami miałam chwile wolnego i zrobiłam dla was stylizacje. Jest ona codzienna, bardziej sportowa i na cieplejsze dni. Zaczęła też czytać książki. Wciągnęłam się  w wir różnych historii. Właśnie skończyłam czytać Upadłych i przeszłam do Rywalek. Muszę sobie też trochę poprzypominać materiału ze szkoły, ale dam rade.

Trzymajcie za mnie kciuki na egzaminach !  
obserwujcie mnie na instagramie  KLIK !

17 myśli na temat “Wiosna – cieplejszy wieje wiatr !

  1. Również życzę Ci wesołych i pogodnych świat, które niestety, już się kończą.
    Mam taki sam problem, co Ty, nie mogę uwolnić się od myśli o egzaminie, to zdecydowanie psuje całą radość z wolnego. Planuję jeszcze dzisiaj i jutro rozwiązać kilka testów – z przyrody i historii 🙂
    Mówisz, że zamierzasz iść na biol-chem? Ja też! 🙂 Obie mamy ambitne plany dotyczące przyszłego zawodu, tyle że ja rozważam okulistę lub dermatologa 🙂

    sometimesihatex.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *