W końcu ferie!

W końcu mam ferie! Po tylu trudach, sprawdzianach, wstawania przed siódmą, nadeszła chwila wypoczynku! Większość z Was albo jest już w szkole, albo w poniedziałek się do niej wybiera. Życzę Wam powodzenia, natomiast ja będę delektować się spaniem do jedenastej, gorącym kakao i ciekawą książką 🙂 Aktualnie czytam Bądź swoją siłą przez 365 dni w roku i jestem bardzo zadowolona! Książka wciąga, zmusza nas do refleksji nad życiem i pomaga cieszyć się chwilą. Na pewno, gdy tylko ją skończę, pojawi się na blogu jej recenzja.

Dzisiejszy dzień spędziłam na dosyć dużym relaksie. Co najważniejsze! Wzięłam się za siebie oraz za swoje nogi, czyli trening z Mel B! Jestem naprawdę zadowolona, bo czuję, że coś mi to daje 😉 Mam nadzieję, że wytrzymam do końca ferii i jeszcze dłużej! W dodatku jem więcej warzyw, owoców, ograniczam słodkie i ogólnie bardzo się zmieniam. Czuję, że po feriach wrócę do szkoły jakaś taka… odmieniona 🙂

dres – sammydress.com

28 myśli na temat “W końcu ferie!

 1. Też czytam tę książkę! Śliczna sukienka. Miłych ferii życzę :*
  Jeśli potrzebowałabyś pomocy z designem zapraszam do siebie. Robię nagłówki na zamówienie! Kontakt na moim blogu 🙂
  niuulka-photo-fashion.blogspot.com

 2. Książki nie znam i chyba mnie raczej do niej nie ciągnie. Wolę moje stare, dobre powieści dla nastolatek. W sumie jakoś nie czuję potrzeby czytania innych książek, bo one uczą mnie wystarczająco wiele. Dużo ludzi uważa, że to tylko puste historyjki o nieszczęśliwej miłości i rozlanym tuszu dwunastolatki. Na szczęście jest zupełnie inaczej :). Bo one często uczą więcej niż wszelkie poradniki psychologiczne. Ja nie trenuję, bo jestem no-life i z trudem motywuję się do ćwiczeń na kręgosłup. Na szczęście łaskawy los wyposażył mnie w całkiem przyzwoitą figurę :). U mnie po feriach nie został już nawet najdrobniejszy ślad. Przeminęły z wiatrem. BUZIAKI!

  http://www.okiemgimnazjalistki.blogspot.com

 3. Mi niestety ferie już minęły ! Ale życzę ci żeby twoje były udane! Co do książki to koleżanka mi pożyczyła i jest świetna aż nie mogłam się oderwać!

  mojapasj.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *