W nieco rockowym stylu

Pogoda jest typowo zimowa – słońce, dziesięć stopni, zgadzacie się ze mną? 🙂 Powinnam się cieszyć, bo osobiście nie jestem fanką zimy, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie swoich urodzin bez śniegu. Przynajmniej z moim 160 cm wzrostu nie utknę gdzieś dwa metry pod śniegiem… A może jednak? 😉

Jeżeli chodzi o stylizację, chciałam dodać jej takiego nieco rockowego charakteru. Czerwono-czarna koszula sprawdza się w tej roli idealnie. Niestety nie mam w posiadaniu czarnej ramoneski z ćwiekami albo glanów (tutaj musiałam posilić się moimi zwyklaczkami :)). Dosyć duża burza kolorów takiego outfitu u innej osoby zapewne wzbudziłaby u mnie pytanie, czy to faktycznie do siebie pasuje, ale myślę, że nie jest źle. Najważniejsza jest wygoda i uśmiech, co odzwierciedla piąte zdjęcie! Ps. Jakość bloggera powala, tak jak słońce, przez które większość zdjęć jest prześwietlonych – uroki zimy wiosny!

parka – New Look | legginsy – H&M | koszula – KappAhl | bluzka – Disney | kozaki – Ciżemka

zaciesz! ;)))

27 myśli na temat “W nieco rockowym stylu

  1. Gdzie ty tu masz rockowy styl? Żałosne jest to, ze ludzie się tak ubierają choć wgl nie słuchają muzyki rockowej. Kiedyś nawet nie było mowy o tym, aby osoba nie słuchająca takiej muzyki ubierala się tak!

    1. Ty sie ubierasz tak.jak chcesz i.ona tez ! jej sprawa ! styl ubierania nie zalezy od stylu sluchajacej muzyki! a ci ludzie ktorzy nie sluchaja wogole muzyki to co maja chodzisz na golasa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *