“Jesteś cudem” – recenzja książki + wyniki giveaway’u z SAMMYDRESS.COM!

 Kilkoro z Was było bardzo zainteresowanych książką Jesteś cudem R.Brett, którą miałam okazję przeczytać. Wczoraj skończyłam i mam zamiar podzielić się z Wami radosną nowiną!

Lektura ta to 50 felietonów o tym, jak mało trzeba by coś zmieniło status “niemożliwe” na “możliwe”. Jak mało trzeba by obudzić w nas natchnienie. Jak mało trzeba by osiągnąć miano “cudu”. Jak mało trzeba by dostrzec siłę zmian na lepsze. Jak mało trzeba by wchłonąć jeden felieton w minutę!

Książka zapowiadała się dosyć nudnie. Nie jestem fanką felietonów i opowiadanek “o życiu idealnym”. Tutaj jednak nabierają one innego sensu. Na twarzy czytelnika pojawia się uśmiech i człowiek dostrzega, jak dużo rzeczy omija, nie zatrzymuje się by popatrzeć. Poznajemy historie dziesiątek ludzi, dziesiątek niezwykłych, małych cudów! W dodatku każde słowo jest tak nasycone, jak pięknie wykonana okładka! 🙂

Mogę zaświadczyć, że po przeczytaniu tej książki nie będziecie żałować! Wasza życiowa mapa nie będzie już miała tyle dróg, bo jak niewiele trzeba by coś zmienić! Osobiście jestem zachwycona i z pewnością wybiorę się w wolnym czasie po Bóg nigdy nie mruga – 50 lekcji na najtrudniejsze chwile w życiu.
Podsumowując: Jeżeli potrzebujecie ciekawej lektury na mroźne wieczory to Jesteś cudem będzie dobrym wyborem!

WYNIKI KONKURSU Z SAMMYDRESS!!

wygrywa…

Gratuluję! W najbliższym czasie powinien zgłosić się do Ciebie ktoś z Sammydress.com! 

21 myśli na temat ““Jesteś cudem” – recenzja książki + wyniki giveaway’u z SAMMYDRESS.COM!

  1. Przez ciebie moim postanowieniem jest kupić sobie tą książkę -.- …
    Za co bardzo ci dziękuję ♥ Szukałam przez parę dobrych tygodni lektury wartej przeczytania i po twojej recenzji mam pewność , że mi się spodoba.

  2. Kupiłam, przeczytałam, pożyczyłam. Fantastyczna i bardzo inspirująca, choć niekiedy denerwują mnie religijne wstawki, bo czynią ją mniej uniwersalną. Ale mimo to polecam, choćby za urok okładki, którą miło widzieć na swojej półce. Pozdrawiam!!!

  3. Tak książka bardzo mnie ciekawi… Ostatnio sama czytam "W dżungli podświadomości" i jestem w szoku jak mało, a zarazem dużo rzeczy jest nam potrzebnych do szczęścia… Coś mnie ostatnio wzięło na takie psychologiczne książki… 🙂

    Zapraszam – nowy post 🙂
    zmnikalatwiej.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *