Kolorowe pierniczki!

Wczoraj upiekłam z moją mamą świąteczne pierniczki. Przyznam, że wyszły nam bardzo dobre – w środku wytrawne, a na wierzchu słodkie 🙂 Przepis poszedł mniej więcej w tej kolejności. Co prawda kilka rzeczy trzeba było zmienić, ale efekt końcowy wyszedł dokładnie taki sam!

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem szczęśliwa, że w końcu mam wolne i dzień w dzień będę spać do 10:00! Ubiorę choinkę, zapalę światełka w pokoju i upiekę kolejną porcję gingerbreads. O! A prezenty? Dzisiaj na klasowej wigilii dostałam malutki termoforek, świeczkę i karmelową czekoladę, mniam! 🙂 Tylko jeszcze został podpunkt: “Kupić prezenty rodzince”. Nie mam kompletnie pomysłów, możecie mi coś doradzicie?

19 myśli na temat “Kolorowe pierniczki!

 1. Jakie boskie pierniczki zjadłabym Mniammmm
  A moja klasa nie miała wigilii klasowej :(( bo niestety nasz wychowawca jest nieogarnięty i myślał że tylko na godz. wych. można robić a wszystkie inne klasy miały dzisiaj na 3 lub 4 ostatnich lekcjach, a jeszcze lepsze jest to że koleżanka mi powiedział jak wracałyśmy razem ze szkoły, że był u nich nasz wychowawca i się najadł tych wszystkich ciastek a do nas przyszedł podzielić się opłatkiem, ja z koleżankami nie wybaczymy mu tego że musiałyśmy siedzieć na tych durnych lekcjach, przenigdy.

  zapraszam na bloga http://nicola-nik-blog.blogspot.com/

 2. I think youve produced some actually interesting points. Not also many people would in fact think about this the way you just did. Im definitely impressed that theres so significantly about this subject thats been uncovered and you did it so properly, with so a lot class. Great one you, man! Seriously wonderful things here.
  Chat Games Falconry

 3. Ja na szczęście prezenty dla rodziny już zakupiłam… Tacie ciapy, mamie zestaw biżuterii, a bratu wielki kubek z bardzo fajnym motywem, oraz zestaw do kąpieli ;D
  amcia-blog.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *