I ♡ AUTUMN

Cześć i czołem – kluski z rosołem!” – naoglądałam się Olgi 😉
Niestety zaczęła się jesień, taka poważna jesień – rano temperatura na minusie. Błagam! Jest przecież październik! Dni stają się krótsze i coraz mniej miłe. Leniwa Alex nic tylko odrabia matematykę i niestety nie ma czasu na posty… ani filmiki. Jedynym plusem jest moja ostatnia szósteczka z fizyki – taka chwila! Musicie mi więc wybaczyć 🙂 
Zauważyłam, że oprócz dużej ilości komentarzy lubicie się wypowiadać na temat różnych wydarzeń, dlatego postanowiłam pisać więcej postów tematycznych. Tylko jakich?! Jeśli macie jakieś pomysły – piszcie w komentarzu! 
Jesień kojarzy mi się ze wszystkimi odcieniami pomarańczy, czerwieni i brązu, cieplutkim sweterkiem, ciepłym kakao oraz książką lub muzyką. Przydałby się jeszcze aparat i w końcu jakieś moje zdjęcia na bloga, ale akurat teraz moja cyfróweczka się rozładowała.

obrazki: weheartit.com

9 myśli na temat “I ♡ AUTUMN

  1. Napisz posta o filmach które Cię inspirują/ interesują. O aktorkach które lubisz i dlaczego. Może masz ulubionego reżysera?
    Ja polecam Ci film KIDS z fenomenalną Rosario Dawson. Całusy trzymaj się ciepło

  2. Alex przemyślałam i lepiej nie oglądaj tego filmu KIDS, który Ci poleciłam bezsensu, bo jesteś za młoda na niego on jest bardziej dla widowni licealnej/ studentów.

  3. Ja z jednej strony nie lubię jesieni, ale z drugiej uważam że jesień jest taka inspirująca, można wyjąć ciepłe swetry a wieczorem zapalić świeczkę, wypić herbatkę i poczytać książkę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *