My favorite Scandinavian bloggers

Dzisiaj przybliżę Wam troszkę skandynawskie blogi, które obserwuję (bardziej oglądając niż follower’sując ;)) i staram się na bieżąco czytać. Niestety w tym przypadku czytanie jest dość trudne, dlatego zazwyczaj po prostu fascynuję się zdjęciami! 🙂

1. l0ve.blogg.no by Erica Mohn Kvam – jest to norweska bloggerka, którą zaczęłam czytać jako jedną z pierwszych bloggerek zagranicznych. Ma śliczne blond włosy i świetny styl, a najbardziej chyba podoba mi się wygląd jej bloga 😉

2. auroramohn.blogg.no by Aurora Mohn – kuzynka Erici, która ma jeszcze fajniejsze włosy. Gdybym mogła, obcięłabym je i przyczepiła sobie, haha! Również prezentuje na blogu śliczne stylizacje i piękne, inspirujące zdjęcia.

3betinabf.blogg.no by Betina Farinetti Bentdal – szczerze mówiąc nie dowierzam, że jestem starsza od niej (co prawda tylko o kilka miesięcy, ale to tam :)), jednakże jest bardzo wesołą osobą, która pisze głównie posty o codzienności, ale są ciekawe (głównie ze względu na zdjęcia).

4. marenviks.blogg.no by Maren Vik – tę bloggerkę czytam od niedawna, ale robi najśliczniejsze zdjęcia nawet jakimś zwykłym ciasteczkom czy kwiatkom. W dodatku ma charakterystyczną twarz, która jest bardzo fotogeniczna. Ogólnie nie za dużo wnioskuję z tekstu, ale na pewno wiem, że kiedyś była chora anoreksję i opisywała to na blogu, wyszła z tego, ale dalej jest chudziutka jak szczypiorek.

 5. kenzas.se by Kenza Zouiten – szwedzka bloggerka mieszkająca w Sztokholmie. Jest modelką i nie dziwię się, ponieważ ślicznie wychodzi na zdjęciach, które aż same wołają: professional! (ale angielski :)).

A Wy czytacie jakieś ciekawe skandynawskie bloggerki?

7 myśli na temat “My favorite Scandinavian bloggers

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *