AVON Mega Effects Mascara

Cześć wszystkim! Przepraszam, że tak rzadko piszę, ale prawie nic nie idzie po mojej myśli. Cały czas walczę ze swoim komputerem, by w końcu jakiś program do obróbki filmów się wgrał, ale niestety mój Windows XP odmawia współpracy. No cóż, trochę już ma, w końcu kupowałam go w drugiej klasie podstawówki, a teraz idę do drugiej gimnazjum 🙂 W ostatnim poście poprosiliście mnie o zrecenzowanie mojego nowego tuszu do rzęs od AVON. Nagrałam filmik, ale na razie nie mam go gdzie przerobić, więc jak już coś wykombinuję to wtedy go wrzucę. Postanowiłam więc w skrócie napisać Wam o tej mascarze.

Od razu powiem, że ja kompletnie nie znam się na “bardziej zaawansowanych kosmetykach” od np. korektora czy szminki, poza tym na co dzień się nie maluję 🙂 Ja staram się takich tematów unikać, a recenzję tą piszę tylko dlatego, że o nią mnie poprosiliście.

Mascara jest bardzo fajnym rozwiązaniem, gdy gdzieś jedziemy, ponieważ jest mała i poręczna. Szczoteczka cechuje się dość wygodnym “położeniem” w dłoni, a tuszu nie nabiera się za dużo. Oczy wyglądają na większe, a rzęsy na ciemniejsze.

plusy:
– małe, wygodne opakowanie
– bardzo wydłuża rzęsy
– nie skleja ich
– rzęsy wydają się trochę bardziej gęste i ciemniejsze

minusy:
– zostawia małe grudki
– trudno jest malować dolne rzęsy

Nie jestem zawiedziona, że ten tusz wpadł w moje ręce, co prawda spodziewałam się większego WOW, ale nie jest źle 😉 Zdecydujecie się na zakup tej mascary?

10 myśli na temat “AVON Mega Effects Mascara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *