50 FACTS ABOUT ME

Chyba przestanę narzekać na to, że za ciepło, bo zazwyczaj po czymś takim pogoda się psuje i zaczyna być zimno, chociaż nie tyle zimno, bo jest po 27 st., ale nie ma słoneczka 🙁 Miałam już nawet sen, że w lipcu padał śnieg, więc zaczynam się o siebie martwić haha! Prawie dzień w dzień nudzę się w domu, ale szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to 😉 Czasem umówię się z dziewczynami, a czasem tak jak dzisiaj weźmie mnie, by zrobić rzecz, którą robię bardzo rzadko… czyli sprzątnie! Przez godzinkę siedziałam i sortowałam moje wszystkie ubrania, a niestety jak jest się dziewczyną to trochę tego jest (szafa, meblościanka, komoda). W końcu się z tym uwinęłam i wyniosłam dwie wysokie kupki rzeczy już na mnie za małych. Moja mama załamała się, że tak szybko rosnę 🙂 Niedługo wybiorę się do empika i papierniczego pokupować jakieś zeszyty i przybory szkolne, ale mam jeszcze trochę czasu.
Przechodząc do tematu posta, to z nudów nagrałam filmik 50 faktów o mnie. Pewnie wielu z Was widziało moje nagranie 30 faktów o mnie, jednakże ani to nie był tag, ani DOBRZE złożone video. Teraz już dość profesjonalnie przerobiony i wstawiony na youtube – przedstawiam 50 faktów o mnie i zapraszam do oglądania!

W dodatku wpadłam na pomysł, czy chcielibyście aby w połowie sierpnia pojawił się filmik w stylu: Pakowanie na wakacje? Bo wiele blogerek/vlogerek takie video robiły (a że ja jadę tak późno na wakacje to już nie moja wina) i mi się one bardzo podobały, jednakże nie wiem jak wam 😉 Czekam na odpowiedzi w komentarzach!
P.s. Dokładnie za 10 dni nasz blog skończy rok. Strasznie się cieszę i chciałabym to jakoś uczcić. Myślałam nad konkursem… i z Michelą nawet coś tam myślałyśmy o tym. Osobiście kompletnie nie mam pojęcia, jeśli chodzi o część wysyłkową, ale co tam! Bylibyście chętni na jakiś konkurs? 🙂

2 myśli na temat “50 FACTS ABOUT ME

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *