Plans for the holidays for those who prefer to read than listen to me :)

Pewnie nie każdy z Was ogląda moje filmiki (ja też nie lubię siebie oglądać ;)), więc postanowiłam napisać notkę o moich planach na tegoroczne wakacje. Już w piątek zakończenie roku szkolnego, co oznacza dwa miesiące leniuchowania. Na pewno chciałabym te wakacje spędzić dość aktywnie – to wycieczki rowerowe, wyjazdy do kina, galerii, na pobliskie jeziora, mam nawet plan pobiegać czasem na stadionie! Jednakże każdy z tych podpunktów jest wielką niewiadomą. A co jest wiadome?
POZNAŃ
Dzień po zakończeniu roku szkolnego wybieram się na podróż do woj. Wielkopolskiego w celu wysłuchania zapewne niesamowitego koncertu Alicii Keys. Przy okazji wstąpię do rodziny 🙂 Już nie mogę się doczekać, chociaż nie jestem jakąś wielką fanką Alicii, ale uważam, że ma piękny głos, a koncert z pewnością mnie urzeknie! 
Po raz piąty bądź szósty odwiedzę tę przecudną miejscowość położoną w sercu Tatr. Besenova, a raczej Gino Paradise | Wellnes&Spa | Wodny raj… to termalny park (o wiele większy niż na zdjęciu) głównie z ciepłą wodą (nawet 40 st.). Dodatkowo jest wiele atrakcji typu: zjeżdżalnie, rwąca rzeka i; ładnie ujęte na stronie internetowej – strefa rozrywki oraz adrenaliny. Ta zachęcająco brzmiąca “strefa” jest nowością, ponieważ jeszcze rok temu jej nie było. W sierpniu będę miała okazję ją wypróbować! 
Jeśli nadal szukacie jakiegoś miejsca na wakacje, mogę Wam zaświadczyć, że Besenova będzie jednym z najlepszych! 🙂

9 myśli na temat “Plans for the holidays for those who prefer to read than listen to me :)

  1. Masz ładny blog! Uwielbiam wodęę <3
    Mam nadzieję, że wpadniesz do mnie: peppermint-september.blogspot.com Dopiero zaczynam ale marzę o tym, aby znaleźć stałych czytelników. Jeśli mnie zaobserwujesz to na pewno się odwdzięczę.

  2. O jejciu nie wiedziałam że będzie jej koncert w Poznaniu czyli moim rodzinnym mieście!

    Zapraszam do mnie, może jak ci się spodoba to zostaniesz na dłużej?

    julalula.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *