e-garderoba.com / 10-11.04.2013

Cześć! Tak więc miałam Wam trochę więcej opowiedzieć o naszym innym pisaniu, nie tylko blogowym. Zapewne jest to dość trudna zagadka, dlatego nie będę Wam jej zadawać 🙂 
Przechodząc do puenty… Razem z Michelą dostałyśmy propozycję pisania artykułów na stronie e-garderoba.com, na którą serdecznie Was zapraszamy!
Strona jest dopiero w trakcie prac wstępnych (gdyż jest to nowa strona na internetowym “rynku”), ale już działa i codziennie znajdziecie tam coś dla siebie z działu mody, urody oraz zdrowia. Przywitajcie nowe redaktorki – AMandostyle i Majkelę! Nie no żarcik! Dla mnie blog i tak jest najważniejszy ♥
10-11.04.2013
A co u mnie? Mam ostatnio jakoś tak dużo nauki. Prawdę mówiąc prawie w ogóle nie miałam żadnych sprawdzianów, ale jakoś się tak wydaje. Jutro mam ważną (ważną, jak ważną, ale ja muszę z niej dostać co najmniej 4) kartkówkę z matematyki. Wydaje mi się, że umiem, ale cały czas zapominam o minusach 🙂 W dodatku na jutro musiałam zrobić dwie prace plastyczne zaległe z ostatnich tygodni. Głównie z tych powodów moje wpisy albo są co dwa dni, albo są nudne… Macie pomysły na posty? 
Muszę się Wam pochwalić moją mamą (pięknie to brzmi!), ale wczoraj zrobiła taką dobrą tortillę, że och! ach! mniam! Wystarczył ten “placek” hehe, rukola, pieczone kawałki mięsa, sos majonezowo-keczupowo-czosnkowy, cebulka i ogórek. Zjadłam 1,5 kawałka!
Za tydzień jadę do Krakowa na trzy dni! 🙂 A później prawie, że wolne… i może wiosna! 
1. wczorajsza tortilla! 2. a’la session 3. miały wyjść falowane włosy 🙂 4. paczka prosto z wytwórni Opus Film, a w niej plakat serialu Paradoks z autografami autorów (nie jestem fanką, ale serial dobry)

3 myśli na temat “e-garderoba.com / 10-11.04.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *