Under Twenty – light cream+antibacterial foundation

Recenzja!
Przychodzę do Was z małą oceną zapewne znanego Wam kremu+pudru z firmy Under 20. Chciałabym nagrać filmik, ale jak na złość rozchorowałam się na gardło i dość trudno mi się mówi, a za tydzień występ, na którym muszę śpiewać, więc… lecz się jamo ustna! 🙂

Od producenta: Idealny do codziennej pielęgnacji skóry z niedoskonałościami.
Dzięki innowacyjnemu połączeniu 2w1: nawilżającego kremu i pudru antybakteryjnego, otrzymaliśmy produkt o podwójnym działaniu. Krem nie tylko pomaga zwalczyć niedoskonałości, ale dodatkowo daje natychmiastowy efekt wyrównania kolorytu skóry, naturalnie maskując niedoskonałości.
Moja opinia: Jest to pierwszy mój krem tego typu, więc za bardzo nie mam do czego go porównać. Jest to dość stara wersja opakowania, bo w drogeriach widziałam już nowsze, ale ja ten krem mam od kilku miesięcy i chyba nawet 1/4 nie zużyłam 🙂 Stosuję go zazwyczaj tylko do zdjęć na bloga (sesje) i czasem do szkoły, gdy np. wstaje i wyglądam jakbym nie spała pół nocy albo mam lekkie “przebarwienia” (w cudzysłowie, bo nie wiem jak to nazwać) na twarzy. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tego kremu, gdyż działa i nawet taka mała warstwa po “kropelce” kremu na policzkach, nosie, brodzie, czole wystarcza na kilka godzin. Nie widać, że taki pudrowopodobny obiekt jest na skórze – po prostu wyglądamy na wypoczęte oraz zadbane! 
Plusy: wydajność, działanie bardzo podobne do tego co opisuje producent, nie drażniący zapach
Minusy: brak
Ocena: 10/10

2 myśli na temat “Under Twenty – light cream+antibacterial foundation

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *