The exhibition of cats

Cześć! Przed chwilką wróciłam z wystawy kotów w moim mieście, a co lepsze, w mojej szkole 🙂 Nie spodziewałam się, że będzie aż tyle tych milutkich zwierząt – cała hala sportowa! Wraz z moim tatą przeszliśmy chyba wszystkie klatki z persami, meine cool’ami, kotami syberyjskimi, rosyjskimi i brytyjskimi. Zrobiłam bardzo dużo zdjęć, niestety nie chciałam za bardzo straszyć tych słodziaków i robiłam je bez lampy błyskowej z czego większość zdjęć wyszła rozmazana. Niektóre się udały, więc możecie wraz ze mną sobie pooglądać wołając “ojojoj, jaki słodziak!”, “ale pysio-mysio” 😉

9 myśli na temat “The exhibition of cats

 1. Pytałaś o jakiej części simsów będę prawdopodobnie prowadzić bloga.

  O THE SIMS 3 NOWOCZESNY APARTAMENT, być może później dojdą inne dodatki do tematyki bloga, ponieważ na urodziny, święta będę dostawać następne dodatki. Być może też o NIE Z TEGO ŚWIATA, ponieważ zamierzam kupić za miesiąc.

  Pozdrawiam, KRYŚ:-). CRISTINESart.blogspot.com

 2. Dzień dobry,
  Bardzo proszę o wybranie formy oceny:
  według kryteriów naszej ocenialni dostępnych na podstronie Kryteria lub wyłącznie na podstawie treści, gdzie ocenie podlegają tylko posty, a nie adres, wygląd strony i inne. W ocenie treści skupiam się tylko na tym, co zostało przez autora napisane i nie zwracam uwagi na inne rzeczy, które nie są tak istotne jak treść.
  Odpowiedź proszę umieścić pod najnowszym postem na krytyczne-oceniajace.blogspot.com wraz z adresem swojego bloga : ).
  Miłego i udanego tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *