Elegant checkered pants

photos by Luna
Po występie! Jakoś poszło! Mieliśmy trzy próby i dopiero oficjalne przedstawienie. Szczerze mówiąc to jestem zadowolona, chociaż przy prawdziwym graniu od czasu do czasu miałam lekkie “drgawki” i wydawało mi się, że jest zimno, brr. Nie ma się co martwić – zazwyczaj tak mam, gdy występuję przed dużą publicznością, a w czwartek popis z gitarą. Utwór umiem. Yeah! Co do występu. Było nieźle, ale w pewnej chwili wyłączył się jeden mikrofon i tak kilka kwestii poleciało normalnym głosem. Później właśnie ten mikrofon trafił na podgłośnienie mojej gitary, czyli było bardzo fajnie udając, że “niby działa” 🙂 Keyborda nie mieliśmy jak podłączyć do głośników i wyszło na “pianistyczny akompaniament” do reszty gitar oraz skrzypiec. Lepsze to, niż żeby tylko mnie było słychać!
Grające osoby miały się ubrać na czarno. Oczywiście Ola, która robi stylizacje na bloga nie ma czarnych spodni. Na szczęście trafiła mi się okazja kupić bardzo dobrej jakości, eleganckie spodnie z Bershki, za jedyne 20 zł! Praktycznie nowe, założone tylko jeden raz. Do tego czarny sweterek mojej mamy, który został mi podarowany oraz tego samego koloru koturny, a raczej koturenki 🙂 Jak dla mnie kraciane spodnie lekko rozluźniły zwykłą, czerń ubioru i były małym odskokiem od stroju galowego. 
Szczególnie byłam zadowolona z włosów, które do teraz (czyli już prawie 10 godzin) trzymają się w pięknym, puszystym kucyku!
spodnie – Bershka | sweterek – no name | buty – CCC | bransoletka – House

z występu – szaleństwo na instrumentach

7 myśli na temat “Elegant checkered pants

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *