Videoblog: month favourites – January

Chociaż jestem chora i dzisiaj ległam w tonie chusteczek postanowiłam nagrać dla Was filmik pt. “Ulubieńcy miesiąca – styczeń”. Tak, wiem… Taki był wczoraj na blogu Lucy, ale chyba nie jest zabronione nagrywanie tego typu videoblogów, bo wiele vloggerek już coś takiego robiło 🙂 Niestety filmik jest bardzo, a to bardzo amatorski, gdyż zauważyłam, że jak nie przerabiam vlogów to one mi wchodzą na youtube. Jednakże, gdy biorę się za skracanie, dodawanie efektów w różnych programach – wszystko przestaje działać.
Trochę się nagadałam przez te 13 minut, ale niestety przy chorobie straciłam rachubę czasu i myślałam, że to tam może dopiero 8 minuta, więc trochę się ponudzicie oglądając.

Na poprawę humoru kawałek filmiku, który nakręcałam przed tym oficjalnym, ale niestety wtedy trochę mi odbiło 🙂 Jak widać, gdy już sobie zaplanuję co mam mówić we vlogu to zostaje mi to w głowie na następne nagrywanie. Ps. Akcja zaczyna się mniej więcej od 1:35!

Miłego oglądania!

5 myśli na temat “Videoblog: month favourites – January

 1. Masz naprawdę świetnego bloga 🙂
  Mam do Ciebie ogromną prośbę, może proszę o zbyt wiele, ale to bardzo ważne.
  Wymyśliłam pewną akcję na moim blogu, tak właściwie cały ten blog to już jedna wielka akcja!
  Jeśli zechcesz mi pomóc, albo przynajmniej się przyłączyć – obserwując, będę Ci niezmiernie wdzięczna. Wszystko jest napisane w najnowszej notce.
  Mogę zmienić świat tylko z tobą 🙂
  f-me-i-am-famous.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *