IDEAS

Zacznijmy, że post będzie “prosto, szybko i wyraźnie”, bo mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, a chciałam do Was napisać. Po pierwsze:
Prace nad wyglądem bloga wciąż trwają, dlatego zmienia się nagłówek, kolory itp. Może z Michelą w końcu  znajdziemy “to coś”.
Po drugie:
Ostatnio stwierdziłam, że fajną akcją na blogu byłoby robienie co jakiś czas takich postów tematycznych, które trwały by np. tydzień. Mam pomysły na tego typu tygodnie:
1. w ferie zrobiłabym “tydzień ze zdrowiem” – czyli pisałabym Wam taki mój pamiętnik ze zdrowego dnia (ćwiczenia, przepisy na dobre, zdrowe jedzenie itp.)
2. “tydzień z modą…” – przez te dni wraz z Michelą stworzyłybyśmy np. stylizację w stylu hmn… Audrey Hepburn, pisałybyśmy co w modę wprowadziła i tego typu różne rzeczy.
3. “tydzień z kosmetykami…” – dokończenie np.”…Nivea, Under 20…”. Popisałybyśmy Wam recenzje, nakręciły filmiki z używaniem tych kosmetyków itp. 
4. “i akcja!” – filmiki, vlogi i wszystko co związane z kamerą. Codziennie inny filmik w których pokazujemy, odpowiadamy, bawimy się!
5. “w przyrodzie” – to byłaby zdecydowanie najbardziej fotograficzna 1/4 miesiąca. Zdjęcia z parku, na łące, przy jeziorze i wszystko co wymyślicie – TAK! To właśnie Wy możecie teraz zdecydować, który z tych pomysłów jest najlepszy, a ja porozmawiam z Michelą i cóż… Może na blogu już niedługo nadejdzie taki tydzień 🙂
Miałam bardzo fajny pomysł na posta/vloga, niestety nie wiem czemu mój aparat nie nakręca obrazu, a tylko sam dźwięk. Jutro coś pokombinuję, a teraz kilka zdjęć i mała podpowiedź jaki miałam pomysł na posta 🙂

Podpowiedzź 🙂

6 myśli na temat “IDEAS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *