TAG: SYLWESTER & NOWY ROK

Postanowiłam stworzyć TAG, z nadchodzącą… imprezą?! 🙂 Oraz z Nowym Rokiem, który jest już tuż, tuż. Na początku miałam nagrywać filmik, ale stwierdziłam, że post będzie taki bardziej przejrzysty i nie będziecie musieli znosić moich “dziwadeł”. Tak, więc zapraszam do czytania!

1. Jak obchodzisz sylwestra?
Osobiście dotychczas zazwyczaj obchodziłam sylwestra w domu z rodzicami, jedynie raz się zdarzyło, że pojechaliśmy w góry, ale cóż… W domu najlepiej!
2. Puszczasz fajerwerki?
W życiu tego nie robiłam, ale jakoś nie żałuję. Pewnie bałabym się (histeria :)), że zaraz coś we mnie trafi albo ogłuchnę. 
3. Z kim zazwyczaj spotykasz się na sylwestra?
Jak już wspominałam, zawsze sylwestra obchodziłam z rodzicami, więc spotykam się z rodzicami 🙂 W tym roku jeszcze nie jestem niczego pewna, więc nie będę tu snuła powieści.
4. Przystrajasz pokój specjalnie na sylwestra?
Swój nie, ale kiedyś przystrajałam salon w konfetti, serpentyny i balony.
5. Kosmetyki, których użyjesz na sylwestra.
Skoro zapewne nie będzie to związane z imprezą, postawię na naturalność i jedyne co, to chętnie użyłabym granatowego lub bordowego lakieru do paznokci z nutką brokatu.

6. Jak wygląda Twoja kreacja na sylwestra?

Hehe… Głównie były to dresy i rozciągnięta bluza, bo za bardzo nie miałam co się stroić przed telewizor. xD Jednakże, gdybym miała wyjść na małe party postawiłabym na sukienkę z cekinami i wysokie buty (tylko, jeszcze trzeba mi się w nich nauczyć chodzić ;)).
7. Sylwestrowe akcesoria.
Gdyby już, to mała, zapewne cekinowa torebka i mnóstwoooo biżuterii!

8. Piosenka do której najchętniej zatańczyłabyś na sylwestrze?
Niekoniecznie trzeba przecież szaleć po północy 🙂

9. Stosujesz coś takiego jak “postanowienia noworoczne”?
Czasami w myślach postanawiam sobie ot tak: “no to będę się dobrze uczyć”, “będę miała pierwsze miejsce w jakimś tam konkursie” i to na ogół tylko tyle, ale później o tym zapominam i takie to moje postanowienia noworoczne.
10. Plany na najbliższy rok.
Na pewno prowadzić dalej bloga i rozwijać go do tego, że będzie więcej mody, kosmetyków i zdjęć, co ostatnio się niestety troszkę zaniedbało. Dodatkowo mieć pasek na świadectwie i ogólnie jakoś znieść gimnazjum 🙂 Hmn… Jakby tak jeszcze pomyśleć to kontynuować naukę gry na gitarze oraz zbierać pieniądze na akcesoria do nowych mebli (ojojoj… mam tylko miesiąc!).

Taguję:
i wszystkich moich obserwatorów!

3 myśli na temat “TAG: SYLWESTER & NOWY ROK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *