KONKURS!

Cześć kochani!
Jako, że zaczęła się zima i zbliżają się już wielkimi krokami święta, wraz z Michelą postanowiłyśmy zorganizować konkurs, w którym wybierzemy najbardziej świąteczny najlepszy blog! Chciałybyśmy również zdobyć kilku nowych czytelników (taki prezent dla nas :)) i obserwatorów. Mamy nadzieję, że nam pomożecie!
W konkursie wezmą udział osoby, które:
1. Obserwują naszego bloga
2. Lubią M&Ostyle na facebook’u 
3. Zgłoszą swojego bloga poniżej w komentarzu
Nagrodą jest polecenie bloga (w oddzielnym poście), który najbardziej nam się spodoba, reklama w pasku bocznym przez miesiąc (lub cały czas), oczywiście zaobserwowanie Twojej strony i jeśli czas oraz program mi (@lex) pozwoli, to wykonam jakiś zimowy banner lub nagłówek dla autorki/autorek bloga.
+ ze zgłoszonych osób, generatorem wylosujemy jedną, która otrzyma od nas niespodziankę (jeszcze nie wiemy co to będzie, ale zapewniam Was, że coś bardzoo fajnego, <wraz z Michelą zastanawiamy się nad nagrodą rzeczową> :))
To by było na tyle. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 29 grudnia, więc macie równiutki tydzień! 
WYNIKI:
Według naszego wyboru (mojego i Micheli) zwycięzcą najciekawszego bloga jest Gosia Duda! Serdecznie gratulujemy, a losowo niespodziankę w postaci grafiki ode mnie jest, a może są: Krejzi Siostry

Jeszcze raz gratulujemy, a jeśli chodzi o grafikę, to zgłoście się na mojego maila: [email protected]
W końcu mam choinkę w domu!

6 myśli na temat “KONKURS!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *