Nominowana do Liebster Award!

Nie wiem czy można to nazwać “nominowaniem”, ale mam przyjemność uczestniczyć w zabawie blogowiczów o nazwie “Liebster Award”. Polega ona na tym, że blogi z małą ilością obserwatorów, ale bardzo “ładnym” pisaniem mają szansę wybić się poprzez… reklamę zrobioną odpowiadając na pytania i w pewnym sensie TAGowując innych bloggerów. Ja osobiście zostałam nominowana przez Space i Krejzi Siostry za co bardzo dziękuję 🙂

Pytania do mnie, a jest ich 22 (bo nominowały mnie 2 osoby) są przeróżne, ale wątpię czy komuś chciałoby się to czytać, więc postanowiłam wziąć 5 pierwszych pytań od Space i 6 następnych (czyli 6-11) od Krejzi Siostry: 
1. Co lubisz robić w wolnym czasie?
Na pewno pisać bloga, ostatnio aż czasem nie mogę się doczekać, jak zrobię jakieś zdjęcia i napiszę posta, ale jeżeli mam się oderwać od rzeczywistości, to kocham spotykać się ze znajomymi oraz robić sobie takie seanse filmowe z czymś pysznym w ręce 🙂
2. Ulubiona potrawa? 
Pizza, bez dwóch zdań, a latem – lody!
3. Jakiego aktora/aktorkę lubisz najbardziej?
Nie mam jednego. Bardzo lubię grę aktorską Angeliny Jolie, Johny’ego Depp’a oraz Brad’a Pitt’a.
4. Jakiego rodzaju muzyki słuchasz? 
Pop, rock, czyli głównie: The Beatles, Adele i Christina Aguilera.
5. Jakie filmy lubisz najbardziej?
Zdecydowanie katastroficzne albo coś w tym stylu. Bardzo lubię również komedie i niektóre filmy szpiegowskie takie jak James Bond.
6. Ulubiona piosenka?
Od kilku dni w związku na facebooku ze “Skyfall” 🙂
7. Kim chcesz być w przyszłości?
Marzą mi się studia medyczne, a dokładniej stomatologia, może ze specjalizacją ortodoncji.
8. Ulubiona pora roku? 
Lato! Lato! Lato! Kocham, gdy jest ciepło i świeci słońce, a wszystkie posiłki dnia to lody! (nie no, żartowałam :)) Dodatkowo uwielbiam leniuchować na plaży i w basenie/morzu. 
9. Jak spędziłaś ostatnie wakacje? 
Moje ostatnie wakacje były całkiem fajne. W lipcu, przez dwa tygodnie byłam u rodziny w jednym z miast za Poznaniem, a w połowie sierpnia pojechałam na kilka dni do Besanovej, gdzie wymoczyłam się za wszystkie czasy!
10. Twoje zainteresowania. 
Interesuję się muzyką – śpiewam, ale tak bardziej amatorsko w chórze szkoły muzycznej, gram na gitarze i fortepianie, to też akompaniuje skrzypkom w zespole. Lubię oglądać filmy i czytać książki, ale muszą być ciekawe. Jestem harcerką, co też daje mi jakieś tam spełnienie, bo rozwijam się, umiem zrobić węzeł kotwiczy (zapewne teraz wiele z Was zapytało się siebie: co to jest?) i jeszcze dziewięć innych 🙂 Chciałabym w pewien sposób zająć się fotografią, ale jak na razie muszę z tym sobie troszkę poczekać.
11. Ulubione święto. 

 Zdecydowanie Boże Narodzenie – barszczyk, pierogi z kapustą, choinka, no i oczywiście prezenty!

Pozwolę sobie na małe zmienienie zasad, gdyż już wiele blogów zostało nominowanych do tej zabawy, a nie chciałabym, żeby kogoś ona pominęła, więc… Wszyscy moi obserwatorzy, do roboty i przesyłać mi linki do Waszych odpowiedzi i pytań, chętnie poczytam 🙂 A moje zapytanka do Was to:
1. Grasz na jakimś instrumencie? / 2. Który przedmiot w szkole idzie Ci najlepiej? / 3. Lubisz czytać książki? / 4. Kucyk vs. rozpuszczone włosy? / 5. Ile masz najlepszych przyjaciółek? / 6. Czemu właśnie tak, nazywa się Twój blog? / 7. Czy jest taki film, na którym śmiejesz się co 5 minut? / 8. Ulubiony kolor oczu? / 9. Ile chcesz mieć dzieci? / 10. Ostatnie szczęście, które Ci się zdarzyło. / 11. Gdybyś mogła wyprowadzić się z Polski (lub ze swojego kraju), gdzie byś wyjechała? 

Jeśli ktoś pofatygował przeczytać się ten cały post, to gratuluję i dziękuję, ale z drugiej strony przepraszam, że nie ma takich zwykłych postów lub stylizacji, ale na outfit’y nie mam czasu, a notki o szkole i moim obiedzie, raczej nie będą za ciekawe 🙂 Jutro postaram się napisać jakiś taki tematyczny artykuł, macie może jakieś pomysły?

4 myśli na temat “Nominowana do Liebster Award!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *